2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Częstochowa
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 27 kwietnia 2024

Kierowca C+E w ruchu krajowym stała linia

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

KUŁTON TRANSPORT

  • 20 lat na rynku TSL

  • flota własna

  • transport chłodniczy, farmaceutyczny, ADR

  • mroźnia składowa, logistyka kontraktowa, własny x-dock

  • zgrany i zaangażowany Zespół

Zadania, które na Ciebie czekają :

  • transport towarów na stałej linii – transport wahadłowy ( ok. 80 km w kółku )

  • praca 12h dziennie na 2 zmiany – codzienne powroty - elastyczny grafik

  • dopilnowanie dokumentacji załadunkowo – rozładunkowej

  • dbałość o powierzone mienie

  • wykonywanie czynności kontrolno – obsługowych dokonywanych załadunków i rozładunków towaru; samodzielne rozładunki

  • wykonywanie czynności kontrolno – obsługowych użytkowanego pojazdu

Wymagania :

  • prawo jazdy kat. C+E kod 95

  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

  • karta kierowcy + świadectwo kwalifikacji

  • uprawnienia ADR- podstawowe

  • książeczka sanepidowska (możliwość jej wyrobienia przed zatrudnieniem)

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

  • pracę na nowych autach Euro-6  marki MAN

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • odzież firmową

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • premię rekrutacyjną za polecenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 911274851