2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowca C+E! Transport międzynarodowy! Praca od zaraz!

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

HSS WORK (nr. certyfikatu 22915) dla firmy transportowej z Wrocławia, poszukuje kandydatów do pracy w charakterze KIEROWCY C + E!

Opis stanowiska pracy:

  • praca w trasach międzynarodowych: DE, Benelux, FR

  • praca od poniedziałku do soboty - system pracy - wyjazdy tygodniowe

  • stałe trasy w kółkach

  • pojedyncza obsada

  • obsługa samochodu SCANIA + naczepa firana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatek motywacyjny

  • pracę z zachowaniem normy czasu pracy

  • wyjazdy tygodniowe

Od kandydata oczekujemy:

  • aktualnych badań lekarskich w tym psychologicznych

  • umiejętności obsługi tachografu oraz znajomości przepisów drogowych

  • posiadania prawa jazdy kat. C + E oraz karty kierowcy

  • ukończonego kursu na przewóz rzeczy / świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • doświadczenia w prowadzeniu samochodów ciężarowych

  • chęci i zaangażowania w przydzielone obowiązki

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV przez portal OLX.

Osoby nie posiadające CV proszone są o kontakt telefoniczny! Nie odpowiadamy na SMS.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie wraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcom, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa, w celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 902368315