2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Stargard
Dodane 30 maja 2024

KIEROWCA C+E Systemy Zachodniopomorskie Stargard

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa

Opis

Witam,

poszukujemy Kierowców Zawodowych do pracy w ruchu Krajowym i Międzynarodowym.

Twój zakres obowiązków

  • transport nowoczesnym taborem na terenie Unii Europejskiej

  • działanie w interesie firmy i dbanie o jej dobre imię

  • zaangażowanie oraz dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • posiadanie ważnych dokumentów potwierdzających uprawnienia do świadczenia pracy: prawo jazdy C+E; kod 95/ Karta kwalifikacji kierowcy; ; karta kierowcy

  • mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym minimum 6 miesięcy

  • rzetelność i punktualność

Oferujemy:

  • indywidualne ustalenie sysyemów pracy: pon-piątek, 2/1, 3/1, podwója obasada

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w umówionym terminie

  • sposób zatrudnienia na umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę B2B - wszystko zależy od Ciebie

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana zapraszam do współpracy!

Jakub Milewski

+48 PIĘĆ JEDEN 7 PIEĆ ZERO 8 SIEDEM SIEDEM 3

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 918705591