2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Nowa Huta
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca C+E (południe Polski, regularne powroty na bazę)

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Witam,

Firma PHU M&M Młyński poszukuje kierowcy zestawu (ciągnik+naczepa) do pracy w transporcie krajowym (C+E).

Opis stanowiska:

  • Obszar działalności przedsiębiorstwa to głównie południe Polski - obsługujemy stałe relacje. Jazda po głównych ciągach komunikacyjnych i strefach aktywności gospodarczej.

  • Regularne powroty na bazę w okolicach Krakowa w ciągu tygodnia - jazda wokół "komina" (wyjazd i powrót do Skawiny lub Nowej Huty w Krakowie - do decyzji kierowcy). Wszystkie weekendy wolne.

  • Zadbana i nowoczesna flota. Jazda na ciągniku siodłowym + naczepa firanka. Pojazd przypisany do kierowcy. Załadunki tyłem. Lekki towar na paletach.

  • Mile widziane posiadanie przez kierowcę odpowiedniego doświadczenia.

  • Dyspozycyjność kierowcy pon-pt.

Więcej informacji telefonicznie 66*****43 lub e-mail.

Dla osób wysyłających CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHU M&M Młyński, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji".

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 900347314