2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Kleszczewo
Dodane 02 maja 2024

Kierowca C+E od zaraz

Wynagrodzenie

10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Witam, poszukujemy kierowcy z kat. C+E

Warunki zatrudnienia:

- umowa o prace

- sprawne, na bieżąco serwisowane auto z naczepą typu chłodnia

- baza: 83-034 Kleszczewo

- zatrudnienie możliwe od zaraz

- możliwość stałej pracy na lini w relacji Gdańsk- Kielce

Twój zakres obowiązków

·        Prowadzenie pojazdu o masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony

·        Wykonywanie transportu towarów zgodnie z zadanymi trasami i harmonogramami

·        Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i zasad bezpieczeństwa na drodze

·        Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem oraz zgłaszanie nieprawidłowości

·        Prawidłowe zabezpieczanie ładunku i przestrzeganie procedur dotyczących przewozu różnych towarów

·        Zachowanie dobrych relacji z klientami i odpowiednie reprezentowanie firmy przy dostawach

·        Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych przewozów, takich jak karty drogowe, raporty z urządzeń rejestrujących czas pracy

·        Utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz kabiny pojazdu i na terenie parkingu dla ciężarówek

Nasze wymagania

·        Posiadania aktualnego prawa jazdy kategorii C+E

·        Znajomości przepisów drogowych i umiejętności ich stosowania

·        Doskonałą orientację przestrzenną i umiejętność korzystania z nawigacji GPS

·        Bezpieczne i defensywne podejście do jazdy

·        Skrupulatność i dbałość o pojazd

·        Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        Umiejętność reagowania na nieprzewidziane sytuacje na drodze

·        Gotowość do elastycznego czasu pracy, w tym pracy w nocy

Oferujemy

·        Stabilne zatrudnienie w Polskiej firmie

·        Zestaw przypisany do kierowcy

·        Terminowe wynagrodzenie

·        Sprawne, na bieżąco serwisowane auto z naczepą typu chłodnia

Lokalizacja

Kleszczewo,

Pomorskie

Pomorskie, Kleszczewo
ID: 904155410