2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Bałuty
Anna Gatz
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca C+E / Niemcy / Plandeka / Bez Posrednikow

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma Brinkers Transporte & Containerdienst działa na rynku niemieckim nieprzerwalnie od 1969 roku. Aktualnie nasza firma może pochwalić się ugruntowaną i stabilną pozycją na rynku transportu krajowego w Niemczech. Codziennie przewozimy setki ton stali, papieru, towarów na paletach itp. Na terenie naszej firmy znajdują się m.in. warsztat, w którym nasi wykwalifikowani pracownicy na bieżąco dokonują napraw całej floty. Poza kilkoma magazynami o powierzchni ok. 20000 m2 znajdziemy również stację benzynową oraz myjnię samochodową. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz floty ciężarówek zachęcamy gorąco do podjęcia współpracy!

Twój zakres obowiązków:

  • trasy krótko i dalekobieżne na terenie Niemiec,

  • dbałość o powierzony samochód i sprzęt,

  • zachowanie czystości i porządku w kabinie ciężarówki,

  • kontrola dokumentów przewozowych,

  • zabezpieczenie oraz kontrola towaru,

  • w zależności od zlecenia możliwy załadunek lub rozładunek przy pomocy “paleciaka”

Oferujemy:

  • pracę dzienną

  • przestrzeganie czasu pracy kierowcy,

  • system nawigacyjny TomTom

  • pracę w obsadzie jednoosobowej,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie,

  • elastyczny czas pracy w trzech systemach: 2/1, 3/1 lub 4/1,

  • nowoczesny oraz zadbany tabor ciężarówek Mercedes-Benz oraz DAF

  • coroczne podwyżki za staż pracy,

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Niemieckim pracodawcą,

  • wynagrodzenie stałe + diety + ryczalt za nocleg w kabine + premia inflacyjna,

  • bon paliwowy o wartości 50€,

  • terminowość wypłaty wynagrodzenia w całości na konto,

  • pomoc w uzyskaniu świadczenia Kindergeld,

  • kontakt z dyspoyzcja w języku polskim,

  • możliwość pobierania zaliczek

  • wsparcie przez cały okres zatrudnienia

  • system poleceń pracowniczych – 600€ za polecenie nowego kierowcy!

Oczekujemy:

  • prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95,

  • ważnej karty kierowcy,

  • ważnego świadectwa kwalifikacji,

  • doświadczenia w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepą min. pół roku

Mile widziane:

  • znajomość topografii Niemiec

  • znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych prosze o kontakt: Anna Gatz, tel. +4959217120749

Zainteresowanych prosze o kontakt: Daniel Ulman, tel. +4959217120713

Adres siedziby Firmy : Otto-Hahn-Strasse 24, 48529 Nordhorn (Niemcy)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 676179132