2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 16 maja 2024

Kierowca C + E - Niemcy - niemiecka umowa

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Niemiecka firma zajmująca się od ponad 30 lat produkcją okien plastikowych w Brandenburgii i Saksonii Anhalt szuka pracownika na stanowisko:

Kierowca C + E

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Prowadzenie pojazdów kat. C + E,

  • Dostarczanie okien plastikowych do klientów firmy,

  • Transport na terenie Niemiec.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C + E,

  • Odpowiednie doświadczenie zawodowe,

  • Uprawnienia na HDS i wózek widłowy – wymóg konieczny,

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • Gotowość do dłuższych tras, trwających czasem do 3 dni w tygodniu.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,

  • 6 miesięcy okresu próbnego,

  • Stawkę miesięczna- od 2800 E/ brutto,

  • Wolne weekendy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Kierowca C + E” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918712876