2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Nowa Huta
Dodane 30 kwietnia 2024

KIEROWCA C+E na trasy międzynarodowe

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Expo Logistics Sp. z o.o. Sp. K. oferująca kompleksowe usługi transportu krajowego i międzynarodowego, poszukuje:

KIEROWCY C+E - pojedyncza obsada na trasy międzynarodowe

Opis stanowiska:

•             Do zadań kierowcy należy m.in. ciągła współpraca i kontakt z bezpośrednio przydzielonym dyspozytorem

•             Każdy kierowca w naszej firmie dba o przydzielony pojazd

•             Kierowca samochodu ciężarowego zna przepisy prawa o ruchu drogowym i stosuje się do nich, dba o własne bezpieczeństwo i dowozi terminowo ładunek w określone przez dyspozytora miejsce

Od kierowcy oczekujemy:

•             Prawa jazdy kat. C+E

•             Świadectwa kierowcy

•             Karty kierowcy

•             Minimum 6 miesięcy doświadczenia w przewozach krajowych lub międzynarodowych

•             Cenimy współpracę i elastyczność

Oferujemy:

•             Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•             Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy

•             Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz na stronie lub bezpośredni kontakt pod numerem telefonu +48*******41 - (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00).

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Expo Logistics Sp. z o.o. Sp. K. NIP 6821775596".

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 890797288