2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Krzekowo
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierowca C+E Międzynarodowy

Lokalizacja

Szczecin, Krzekowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Redtrans Przemysław Redke,

To firma zajmująca  się transportem towarów ze Szczecina i okolic do Wielkiej Brytanii, tak jak i z Wielkiej Brytanii, Belgi, Holandii, posiadamy stałe współprace na tych kierunkach. Mamy 15 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym, nasza flota liczy 12 zestawów(ciągnik siodłowy + naczepa) Marki: MAN TGX i Kögel.

  • W naszej firmie kierowca zjeżdża na bazę w tygodniowym cyklu pracy.

  • Czas trasy to około (4-5 dni)

  • Przyjazna atmosfera w pracy.

  • System do wyboru: Pon-Pt/Sob rano, Wt-Sob oraz Sob-Śr/Czw rano

Zakres obowiązków:

  • Dostawa towaru do Wielkiej Brytanii

  • Załadunek towaru z Wielkiej Brytanii, Belgi lub Holandii do Szczecina

  • Tankowanie pojazdu przed wyjazdem w trasę(dystrybutor paliwa znajduje się na bazie)

  • Zgłaszanie problemów i usterek do naszego mechanika, uniemożliwiających prawidłowe wykonywanie pracy

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E

  • Punktualność

  • Karta kierowcy

  • Nadzór nad powierzonym ładunkiem

  • Dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 9000-10000 zł netto.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie

Zatrudnię też Skoczka :)

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Krzekowo
ID: 672750988