2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Żoliborz
Dodane 30 maja 2024

Kierowca C+E LAWETA

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Quanta Cars to dynamicznie rozwijająca się firma w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych, działająca na rynku od 2017 roku. Cenimy współpracę, miłą atmosferę oraz życzliwość w pracy. Jesteśmy ambitnymi miłośnikami motoryzacji, nastawionymi na sukces i rozwój zawodowy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca kat. C+E - obsługa lawety

Miejsce:

- Warszawa i okolice

Co oferujemy:

- elastyczny czas pracy

- praca na nowoczesnej flocie - fabrycznie nowa auto laweta

- Zniżki na wynajem samochodów pracowniczych

- Telefon służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy

- Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

- Atrakcyjne bonusy

- Pracę w młodym i zgranym zespole

- Przyjazną atmosferę

- Możliwość rozwoju w strukturach firmy

- Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem

Obowiązki:

- Przewóz nowych pojazdów lawetą na stałej trasie w okolicach Warszawy

- Międzymiastowe relokacje pojazdów

- Podstawianie i odbiór aut z serwisów

- Dbanie o stan techniczny i czystość lawety

Nasze wymagania:

- Prawo jazdy kategorii C+E

- Karta kierowcy

- Świadectwo kwalifikacji zawodowych

- Doświadczenia w prowadzeniu lawet lub pojazdów ciężarowych

- Dobra organizacja czasu pracy

- Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

- Dyspozycyjność

- Sumienność i odpowiedzialność

Informacje dodatkowe:

- Praca jest odpowiedzialna i polega na przewożeniu nowych aut lawetą. Oczekujemy wysokiej dbałości o bezpieczeństwo oraz terminowość realizowanych zadań

- mile widziane zamieszkanie w Łomiankach lub okolicach

Dołącz do nas! Wyślij swoje CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 920404599