2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Pruszcz Gdański
Dodane 17 kwietnia 2024

kierowca C+E kraj nocna linia / umowa o pracę / od zaraz

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • co drugi dzień w domu

  • stabilne i terminowo wypłacane wynagrodzenie,

  • praca w godzinach nocnych - nocna linia kurierska

  • trasa w wahadle

    Poniedziałek i czwartek: Pruszcz Gdański - Wola Bykowska - Łódź

    Wtorek i piątek: Łódź - Wola Bykowska - Pruszcz Gdański

    Środa: Pruszcz Gdański - Wola Bykowska - Pruszcz Gdański

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. C + E,

  • uprawnienia do wykonywania zawodu (karta kierowcy, badania lekarskie)

  • dbałość o powierzone mienie,

  • uczciwość,

  • sumienność i punktualność,

  • umiejętność przepinania naczep.

Zakres obowiązków:

  • praca na ciągniku siodłowym

  • reprezentowanie firmy na odpowiednim poziomie,

  • praca zgodna z czasem pracy kierowcy oraz obsługa tachografu,

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 910491305