2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Kąty Wrocławskie
Dodane 27 maja 2024

Kierowca C+E - kontener morski - Unia 3x1

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Uprawnienia ADR, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług logistycznych, posiadającym bogatą ofertę z zakresu transportu drogowego i intermodalnego, logistyki magazynowej oraz usług terminala kontenerowego. Jesteśmy jednym z większych pracodawców w gminie Kąty Wrocławskie. Jako międzynarodowa firma oferujemy stabilne zatrudnienie. Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego stale podnosimy nasze kwalifikacje i pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Naszą ciężką pracę potwierdzają różnego rodzaju certyfikaty i uzyskane tytuły, w tym certyfikat ISO 28000:2007 i SQAS.

Kierowca kat. C+E - kontenery - system 3x1 - UNIA

Opis stanowiska:

  • Praca w charakterze kierowcy C+E na trasach międzynarodowych

  • Jazda z kontenerem morskim po krajach Unii Europejskiej

  • Dojazd do postoju ciężarówki z Kątów Wrocławskich busem

  • Noclegi w samochodzie podczas wykonywania przewozu

Wymagania:

  • Prawo jazdy: C+E Kartę kierowcy

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Doświadczenie w pracy na Unii przynajmniej 3 lata

  • Podstawowy kurs ADR (możliwość zrobienia kursu po zatrudnieniu)

  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Uczciwość, rzetelność i zaangażowanie

  • Przestrzeganie norm czasu pracy wynikających z Ustawy o Czasie Pracy Kierowcy

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole pracowników grupy Schavemaker

  • Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

  • Nowoczesną flotę, komfortowe pojazdy marki SCANIA i VOLVO

  • Profesjonalne zaplecze – warsztat, serwis opon, myjnie, stacje paliw i wsparcie techniczne, odzież oraz wyposażenie ochronne

  • Bazę transportową ze strzeżonym parkingiem dla prywatnych pojazdów naszych kierowców Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + diety + dodatki

  • Stały grafik systemu zatrudnienia, system 3x1 grafik na cały rok z góry

  • Wsparcie dyspozytorów na każdym etapie realizacji zadań

  • Praktyczny trening i wsparcie trenera jazdy

  • Pracę wśród życzliwych ludzi i partnerskie traktowanie

Lokalizacja

Kąty Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kąty Wrocławskie
ID: 918028987