2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Środa Śląska
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca C+E HDS

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Termat sp. z o.o. to lider na rynku produkcji i sprzedaży stropów Teriva i Filigran oraz prefabrykatów żelbetonowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska

Twój zakres obowiązków:

  • realizacja dostaw cementów i kruszyw do zakładu produkcyjnego w Środzie Śląskiej,

  • dostarczanie wyrobów betonowych do klienta (HDS),

  • dbanie o dobry stan techniczny pojazdu

Nasze wymagania:

  • aktualne prawo jazdy C+E,

  • ważne badania psychologiczne i lekarskie,

  • karta kierowcy,

  • zaangażowanie i chęć do pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w obsłudze silosów do materiałów sypkich (możliwość przyuczenia)

 To oferujemy:

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • praca od poniedziałku do piątku (codzienny powrót na bazę)

  • elastyczne formy zatrudnienia,

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Poproszę o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 902420134