2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Czarnocin
Dodane 27 maja 2024

Kierowca C+E- Częste pauzy w domu, stałe trasy PL

Wynagrodzenie

8 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czarnocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Firma produkcyjna poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWCA C+E

Cechy kandydata:

  • Prawo jazdy C+E, aktualny kod 95

  • Karta kierowcy

  • Kurs na przewóz rzeczy

  • Aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

  • Mile widziane ważne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych

  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w transporcie

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu krajowym

  • Dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

  • Dbałość o powierzony sprzęt i samochód

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny, terminowy system wynagradzania w oparciu o wybraną formę umowy (umowa o pracę, umowa zlecenie) - wynagrodzenie wypłacane w całości legalnie

  • Pakiet ubezpieczeń oraz świadczeń okolicznościowych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Częste pauzy w domu!

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt pod numerem telefonu 697 808 808.

Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z art. 4 pkt 11 oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne. Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez AGRO-Kocięba, Bogdan Kocięba dla celów przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Czarnocin,

Łódzkie

Łódzkie, Czarnocin
ID: 681677054