2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca C+E, cysterna atrakcyjne zarobki

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma transportowa z Ostrowa Wielkopolskiego ze swoim taborem pojazdów marki DAF, VOLVO oraz bazą transportową

Zatrudni kierowców C+E w ruchu międzynarodowym

Twój zakres obowiązków

·        transport cysternowy produktów płynnych (bez ADR) na terenie Europy i w kraju

·        trasy transportowe: Holandia, zachodnie i północne Niemcy, Szwecja, Belgia, Dania oraz cała Polska

Oferujemy:

·        umowę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

·        system pracy ciągły (weekendowa pauza w domu)

·        atrakcyjne wynagrodzenie

·        terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie

·        premie okazjonalne

·        ubezpieczenie grupowe

·        zaplecze socjalne na bazie oraz parking dla samochodów osobowych pracowników

·        efektywne szkolenia

·        mobilne narzędzia pracy (służbowy telefon komórkowy z pakietem internetowym, nawigacja)

·        odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy

·        automatyczne czytniki poboru opłat drogowych oraz zaliczki na opłaty gotówkowe.

To nas wyróżnia

·        nowoczesna flota ciężarówek

·        Komfortowy tabor – wysokie kabiny, systemy bezpieczeństwa, dwa łóżka, nawigacja, lodówka itp.

·        fachowa pomoc techniczna w każdej chwili (24H)

·        Dobrze zorganizowana własna spedycja, która czuwa nad każdym zleceniem

Jeśli posiadasz:

·        prawo jazdy kat C+E,

·        świadectwo kwalifikacji

·        a także doświadczenie w transporcie międzynarodowym

skontaktuj się z nami albo wyślij nam swoje dane, oddzwonimy na pewno

Oferty należy składać: tel. +48**********55

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 557937840