2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Wyszków
Łukasz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca C+E, ADR, TDT - Wyszków

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

OPIS

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie cysterny i dystrybucja paliw w wyznaczonym obszarze

  • transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR

  • załadunek i rozładunek paliw zgodnie z procedurami przyjętymi przez firmę

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy

  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna

  • wypełnianie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + CE

  • uprawnienia ADR kl. 3

  • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych min. 2 lata

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w oparciu o grafik

  • nowoczesną flotę samochodową

  • niezbędne narzędzia

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • pakiet benefitów w formie kafeterii oraz MultiSport

Miejsce parkowania : Wyszków

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 704233643