Przejdź do głównej części
Dodaj ogłoszenie
Łukasz
Dodane 16 września 2024

Kierowca C+E, ADR, TDT - Radzionków

Lokalizacja

Radzionków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie cysterny i dystrybucja paliw w wyznaczonym obszarze

  • transport materiałów niebezpiecznych zgodnie z procedurą ADR

  • załadunek i rozładunek paliw zgodnie z procedurami przyjętymi przez firmę

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy

  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdu - codzienna kontrola, obsługa codzienna

  • wypełnianie dokumentacji przewozowej

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + CE

  • uprawnienia ADR kl. 3

  • uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl. 3

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe lub średnie

  • udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych min. 2 lata

  • odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • pracę w oparciu o grafik

  • nowoczesną flotę samochodową

  • niezbędne narzędzia

  • szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego

  • pakiet benefitów w formie kafeterii oraz MultiSport

Miejsce parkowania : Radzionków

Wybierając kontakt telefoniczny wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Treść klauzuli poniżej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radzionków,

Śląskie

Śląskie, Radzionków
ID: 651597691