2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Sosnowiec
Dodane 22 maja 2024

Kierowca C+E (ADR) rozwożenie gazu -praca na miejscu,codziennie w domu

Wynagrodzenie

9 500 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnimy Kierowce C+E (ADR) rozwożenie gazu - praca na miejscu, codziennie w domu, wolne weekendy.

Opis stanowiska:

Praca na miejscu i stałe trasy.

Jazda zestawem burtowym lub tandem.

Praca od poniedziałku do piątku, codzienne zjazdy i wolne weekendy

Miejsce parkingowe: Sosnowiec

Oferujemy: - umowę o prace i terminowe wynagrodzenie 7500zl do 8900zl netto (dniówka wychodzi 400zł) -

Pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Stałe, powtarzalne trasy, jedno bądź dwudniowe

Bezpieczny i monitorowany parking na którym można zostawić osobówkę na czas wyjazdu.

Wymagamy:

Podstawowe ADR + Aktualnych uprawnień C+E

Więcej informacji udzielę pod numerem telefonu:

6 9 8 4 2 0 0 9 1

Zapraszam do kontaktu.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 846134467