2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Szczerców
Dodane 02 kwietnia 2024

Kierowca C+E ADR Cysterna.Codziennie w domu.Wolne weekendy

Wynagrodzenie

6 500 - 7 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczerców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Interoil z siedzibą i bazą w Szczercowie zatrudni kierowcę Cysterny kat C+E ADR

Opis stanowiska:

  • załadunek na bazie paliw

  • rozładunek cysterny na stacjach własnych firmy, zlokalizowanych w obszarze województwa łódzkiego.

  • profesjonalna obsługa klienta,

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E, ADR + cysterny, rozładunek Cystern ( możliwość nieodpłatnego odbycia brakującego kursu)

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie min. pół roku (Kat C+E))

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • Pełny etat

  • stabilne warunki zatrudnienia, gwarantowaną podstawę+premię

  • Codzienne powroty do domu

  • Wolne weekendy

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI!

CV proszę kierować poprzez portal olx odpowiadając na ogłoszenie.

lub bezpośrednio w biurze firmy.

Interoil Sp.J

97-425 Zelów

ul Piotrkowska 90

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Lokalizacja

Szczerców,

Łódzkie

Łódzkie, Szczerców
ID: 643154223