2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Podkarpackie
  5. Dostawca, kurier miejski - Rogoźnica
Dodane 07 kwietnia 2024

Kierowca BUS/ Solo winda

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rogoźnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. B

Opis

Witam,

W związku z rozwojem działalności poszukuję kierowcy busa typu kontener/plandeka 8ep lub solo 15-18ep

Zadania kierowcy:

Załadunek palet/paczek na magazynie za pomocą paleciaka.

Zrealizowanie dostaw i odbiorów na terenie województwa podkarpackiego.

Rozładunek palet na magazynie na strefy odkładcze

Rozliczenie z dokumentów/palet zwrotnych.

Oczekiwania:

Sumienność

Profesjonalne podejście do pracy.

Doświadczenie na podobnym stanowisku w realizowaniu dostaw.

Co w zamian?

Terminowo płatne wynagrodzenie.

Dobra atmosfera w firmie.

Wynagrodzenie od 190zł Bus/ 240zł Solo wzwyż.

Karta MULTISPORT

Na poczatek umowa zlecenie przechodząca w umowę o pracę lub własna działalność działalność gospodarcza w zależności od kandydata.

Lokalizacja

Rogoźnica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rogoźnica
ID: 893205815