2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Rybnik
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca betonomieszarki, kat. C w Rybniku

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma th-beton Sp. z o. o., która od wielu lat jest wiodącym dostawcą wysokiej jakości betonu i częścią rozwijającego się niemieckiego koncernu w branży budowlanej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

·         Transport betonu samochodem typu gruszka z węzła betoniarskiego na budowę.

      załadunek ciężarówki gotową mieszanką betonową;

·         Utrzymywanie porządku na miejscu pracy.

·         Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdów.

·         Dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku.

·         Prawo jazdy kat. C lub C+E.

 Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez stronę OLX.pl w temacie wiadomości prosimy wpisać : Kierowca betonomieszarki, kat. C w Rybniku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 883034140