2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Centrum
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca B+E - Niemcy, Dania, Holandia, Czechy

Wynagrodzenie

12 000 - 14 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W Beliani wierzymy, że szczęście jest w zasięgu ręki. Dlatego oferujemy naszym Klientom szeroki wybór designerskich mebli do wnętrz i ogrodów w najlepszych cenach. Działamy na 17 rynkach, stale poszerzając zasięg i budując silną pozycję na arenie międzynarodowej.

Nasze motto "Delivering Happiness", i to coś więcej niż pusty slogan. To filozofia, która przyświeca nam na każdym kroku w codziennej pracy. Dbamy o szczęście naszych Klientów i spełnienie naszych Pracowników.

Beliani to przede wszystkim zgrana drużyna. Ponad 600 przyjaznych i utalentowanych osób każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami, dzieli się wiedzą i wspólnie dąży do celu.

Jeśli nie zwalniasz tempa, nie masz dość nowych wyzwań i nie znosisz nudy- dołącz do nas już dziś i stań się częścią przyszłości na rynku e-commerce!u.

Nasz Dział Logistyki i Importu zatrudnia ok. 60 osób. Naszym celem jest zapewnienie płynnego działania różnych kanałów w celu uzyskania maksymalnej wydajności transportu. Posiadamy 3 magazyny: w Niemczech, w Szwajcarii i w Polsce, które są wyposażone w 14 samochodów ciężarowych, 24 przyczep kontenerowych, 10 izoterm, 18 samochodów dostawczych + 12 przyczep dostawczych, 21 samochodów osobowych i 75 wózków widłowych.

Kierowca kat. B+E

Miejsce pracy: wyjazdy ze Szczecina-Rajkowa (dostawa towaru na terenie Niemiec, Danii, Holandii oraz Czech)

To oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne noclegi w hotelach i dojazd - Twoje koszty ograniczone do minimum

  • Pakiet medyczny

  • Karta sportowa

  • Zniżki na zakup mebli z naszego asortymentu

  • Możliwość wypracowania nadgodzin

  • Dodatkowe atrakcyjne benefity

Twój zakres obowiązków:

  • Dostawa towaru na terenie Niemiec, Danii, Holandii oraz Czech w podwójnej obsadzie

  • Załadunek samochodu i kontrola towaru

  • Wnoszenie i montaż mebli przy niektórych dostawach

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Znajomość języka niemieckiego - będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B+E

  • Doświadczenie w prowadzeniu busa/samochodu dostawczego

  • Skrupulatność i zaangażowanie

  • Dokładność, wiarygodność, odpowiedzialność

  • Wysoka kultura osobista

Jeżeli spełniasz opisane wyżej wymagania i masz doświadczenie w przewozach - dołącz do naszego zespołu Kierowców i aplikuj już dziś!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i wyślij nam swoje CV!

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, za wszystkie zgłoszenia dziękujemy!

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 904020630