2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 23 maja 2024

Kierowca "B" - Audytor terenowy ds. Termomodernizacji

Wynagrodzenie

6 800 - 14 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. B

Poszukujemy kompetentnych kandydatów na stanowisko audytora terenowego, który będzie zajmować się weryfikacją budynków mieszkalnych, zaliczonych do modernizacji z rządowych  programów dotacji. Zakres obowiązków obejmuje realizację ankiet dotyczących termomodernizacji w budynkach mieszkalnych, przeprowadzenie wizji lokalnych na potrzeby realizowanego programu oraz ocenę potencjalnych możliwości do kwalifikowania się gospodarstw domowych, do uzyskania wsparcia finansowego z funduszu programu rządowego.

Audytor terenowy ds. Termomodernizacji

Twój zakres obowiązków:

•       Obsługa Klienta na wysokim standardzie

•       Współpraca z działem technicznym oraz działem realizacji przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań dla Klientów biznesowych oraz indywidualnych

•       Stała współpraca z inżynierami terenowymi dokonującymi wymiarowania przestrzeni roboczej

•       Przeprowadzanie Audytów

•       Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku

•       Pozyskiwanie Klientów biznesowych i indywidualnych

•       Profesjonalna analizą potrzeb, doradztwo oraz opieka nad klientami firmy

Oferujemy:

•       Wynagrodzenie gwarantowane od 4000,00 zł wraz z premią uzależnioną od ilości przeprowadzonych audytów

•       Pracę od zaraz 5 dni w tygodniu, wolne weekendy

•       Szkolenia

•       Dostęp do licznych benefitów oferowanych przez firmę dla każdego pracownika firmy

•       Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce z licznymi oddziałami w kraju jak i za granicą

•       Dostęp do floty samochodów służbowych  (dostępnej po okresie próbnym)

•. Praca w miejscu zamieszkania (obszar maksymalnie do 40 km od domu)

Wymagania:

•       Prawo jazdy kat. B

•       Komunikatywność

•       Mile widziane podstawowe doświadczenie w branży budowlanej ( doświadczenie nie jest wymagane, ponieważ zapewniamy kompleksowe szkolenia na każdym etapie zatrudnienia)

•  Chęć rozwijania własnych struktur w terenie

Biorąc udział w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie zgody na korzystanie z danych osobowych zgodnie z klauzulą RODO. Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Przy kontakcie telefonicznym informujemy, że podane numery obsługiwane są od Pn-Pt 9:00-15:00, tym samym zachęcamy do korzystania z formularza OLX, do którego prosimy dołączyć CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 896471383