2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Wysogotowo
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca autobusu START PARKING Poznań - Ławica

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Firma Start Services Sp. z o.o. dostarczająca swoje usługi pod marką START Parking, jest liderem na rynku usług transportowych oferowanych podróżnym korzystającym m.in. z lotniska w Poznaniu. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów jakości nasze usługi zdecydowanie wyróżniają się od konkurencji. Obecnie poszukujemy kierowców z uprawnieniami na autobusy, do pracy w Punkcie Obsługi Klienta na parkingu przy lotnisku w Poznaniu. Praca polega m.in. na realizacji transferów z parkingu na lotnisko oraz obsłudze klientów START Parking. W zamian za zaangażowanie, tym którzy sprostają stawianym przez nas wymaganiom, oferujemy stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne zarobki.

Opis stanowiska:

Realizacja transferów różnymi rodzajami autobusów

Pomoc klientom START Parking

Odpowiedzialność za wizerunek marki

Obsługa tachografu cyfrowego

Dbanie o czystość pojazdów

Elastyczność czasu pracy (system zmianowy 24/h)

Realizacja usług zgodnie ze standardami marki START Parking

Praca w różnych dniach 7 dni w tygodniu

Wymagania:

Prawo jazdy kat. D

Aktualne świadectwo kwalifikacji

Elektroniczna karta kierowcy

Otwartość na pracę z ludźmi

Nienaganna kultura osobista

Bardzo dobra organizacja pracy

Umiejętność pracy pod presją czasu

Komunikatywność

Oferta:

Zarobki 5400 netto miesięcznie za ok. 170h

Cenimy sobie współpracę długoterminową jednak jeżeli chciałbyś/chciałabyś współpracować z nami w krótszym okresie, również bardzo chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą.

Odpowiadając na to ogłoszenie nie zapomnij dołączyć swojego CV. Chętnie się z nim zapoznamy przed dalszym procesem rekrutacyjnym.

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Praca w świetnym zespole, gdzie każdy może liczyć na swojego kolegę/koleżankę.

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych podanych podczas procesu rekrutacji jest Start Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 42. Podczas realizacji procesu rekrutacji Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 909429153