2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Włochy
Jakub
Dodane 11 czerwca 2024

Kierowca autobusu na Lotnisku Chopina

Wynagrodzenie

5 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

WELCOME Airport Services Sp. z o.o

Jesteśmy jednym z największych w Polsce Agentów Handlingowych świadczących kompleksową obsługę kilkudziesięciu przewoźnikom lotniczym z całego świata. Tworzymy zgrany zespół specjalistów, którzy wspólnie realizują powierzone zadania. Szukamy osób chętnych do pracy w dynamicznym i wyjątkowym miejscu jakim jest lotnisko. Pracujemy operacyjnie i w dużym tempie. Wspieramy się i zawsze możemy na siebie liczyć.

Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA AUTOBUSU

Twój zakres obowiązków:

-  Transport pasażerów na płycie lotniska,

-  Operowanie sprzętem lotniskowym takim jak : mulag, schody samojezdne, taśmociąg, odladzarka i inne (dla posiadaczy prawa jazdy kat. C).

Nasze wymagania:

-   Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. D oraz kodu 95 (warunek konieczny),

 -  Umiejętność pracy w zespole,

 -  Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin i gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

-Bony Sodexo,

-Przejrzystą ścieżkę rozwoju opartą o rozwój kompetencji realne możliwości rozwoju w oparciu o wewnętrzne tabele kwalifikacji,

-Wewnętrzne szkolenia i warsztaty związane z wykonywaną pracą,

-Rozbudowany program poleceń pracowniczych,

-Prywatną opiekę medyczną,

-Kafeteryjny system benefitów (dofinansowanie kart sportowych, zniżki m. in. na bilety do kina, na koncerty, wystawy),

-Dofinansowanie do wypoczynku (tzw. wczasy pod gruszą),

-Dofinansowanie rozwoju zawodowego (kursy językowe, studia),

-Zniżki w lokalach gastronomicznych i sklepach na terenie lotniska,

-Kwartalny system premiowy zależny od frekwencji,

-Nagrody uznaniowe,

-Dodatki stażowe dla osób pracujących w firmie min 5 lat.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 772998661