2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Poznań
  6. Kierowca - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca Autobusu Kat. D- tester miejskiego autobusu elektrycznego

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

Szukasz pracy dodatkowej lub chcesz związać się z firmą na stałe? Ta oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.

Poszukujemy doświadczonych kierowców autobusów kat. D z Poznania i z okolic

Po więcej szczegółów zadzwoń  pod numer +48 539 991 434

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • Jazdy testowe 12-metrowym elektrycznym autobusem miejskim

  • Praca w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00; 14:00 -22:00

Stawka za 8h pracy – 350 zł

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu autokarów turystycznych/autobusów miejskich: min. 3 lata

  • prawo jazdy kategorii D, dodatkowe doświadczenie i uprawnienia kat. C+E będą niewątpliwym atutem

  • ważne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

  • kultura osobista oraz komunikatywność i odpowiedzialność

  • dbałość o powierzone mienie

  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • mile widziane osoby mieszkające w Poznaniu lub okolicach

  • karta kierowcy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 350 zł na rękę /8 h pracy dziennie

  • elastyczny grafik

  • praca w systemie 2-zmianowym: 6:00-14:00; 14:00 -22:00

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub samozatrudnienie (w zależności od preferencji kandydata)

  • terminową wypłatę wynagrodzenia

  • kontynuację pracy po okresie testów na stanowisku kierowcy nowych pojazdów, dostarczanych z fabryk do klientów finalnych w Polsce i Europie

Kontakt:

Kandydaci proszeni są o nadsyłanie CV + kserokopii prawa jazdy, dowodu osobistego i karty kierowcy drogą elektroniczną na adres e-mail:

i kontakt telefoniczny pod numerem +48 539 991 434

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909620286