2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Płock
ADSAJ-TRANS
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca autobusu kat. D - praca na miejscu - od zaraz

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy kilku kierowców na stanowisko kierowca autobusu:

Twój zakres obowiązków

  • Jazda autobusem na miejscu (w promieniu 20km) - Praca w godzinach 5-7 oraz 16-18 lub 17-19. Możliwość dorobienia dodatkowych kursów.

  • Praca od poniedziałku do piątku/sobota.

  • Dbanie o powierzone mienie (autobus)

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. D

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz osób (kod 95)

  • Karta kierowcy - mile widziana

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy autobusu - mile widziane

  • Systematyczność

  • Sumienność

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dyspozycyjności

  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres

  • Umowę o pracę na pełen etat/część etatu lub umowę zlecenie

Siedziba firmy w Płocku.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt telefoniczny: 60*****01

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 895532185