2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Olsztyn
Dodane 11 kwietnia 2024

kierowca autobusu kat. D, atrakcyjne zarobki !!!

Wynagrodzenie

8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. DZasięg transportu: Tylko krajowy

Kierowca autobusu (kategoria D) – przewóz na liniach regularnych oraz przewóz pracowników.

Twój zakres obowiązków:

·         Przewóz na liniach regularnych oraz przewóz pracowników zgodnie z harmonogramem na trasach:

  • Olsztyn – Szczytno – Olsztyn

  • Olsztyn - Stawiguda- Olsztyn

  • Olsztyn- Jonkowo- Olsztyn

·         Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i regulacji dotyczących transportu publicznego

·         Prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie

·         Utrzymywanie czystości wewnątrz i na zewnątrz pojazdu

·         Zgłaszanie incydentów drogowych, wypadków, awarii lub innych nieprawidłowości zarówno pracodawcy, jak i odpowiednim służbom

·         Współpraca z innymi kierowcami oraz członkami zespołu w celu zapewnienia sprawnej realizacji zadań

·         Zachowanie wysokiego standardu obsługi klientów i wrażliwości na ich potrzeby

·         Zachowanie czujności, ostrożności i bezpieczeństwa na drodze w celu minimalizowania ryzyka wypadków drogowych

Nasze wymagania:

·         Prawo jazdy kat. D

·         Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób

·         Aktualne badania lekarskiej oraz psychotechniczne

Preferowany kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 902404813