2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Słubice
Dodane 08 kwietnia 2024

Kierowca Autobusu Kat.D

Wynagrodzenie

9 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. DWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma ATTour - Miedzynarodowy i Krajowy Przewóz Osób zatrudni osoby na stanowisko:

Kierowcy autobusów kat. D z miejscowości:

Krosno Odrzańskie, Sulęcin, Rzepin, Słubice

Opis stanowiska:

  • prowadzenie autokaru na liniach międzynarodowych, w turystyce krajowej i zagranicznej

  • dbanie o sprzęt pod względem estetycznym

  • codzienna obsługa autobusu

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku: (kierowca autobusu)

  • miejsce zamieszkania Słubice (woj. lubuskie) + 80km

  • CV, kurs na przewóz osób, ważne badania lekarskie i psychologiczne, znajomość mechaniki, karta kierowcy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży

  • dbałość o powierzone narzędzia pracy

  • sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, nieokreślony (pełen etat), działalność gospodarczą

  • interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie na autokarach SETRA, Mercedes, VDL

  • stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie stałe i premia w zależności od osiągniętych wyników

  • codzienne powroty do domu

Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Słubice,

Lubuskie

Lubuskie, Słubice
ID: 707316241