2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Podkarpackie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Mielec
Dodane 09 czerwca 2024

Key Account Manager Dachy zielone

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Stanowisko: KAM Dachy zielone.

Lokalizacja: północ Polski

Firma: Atus Group jest liderem w dziedzinie ekologicznych inicjatyw, dążącym do tworzenia środowiska przyjaznego dla wszystkich. Szukamy KAM-a do dachów zielonych, który podziela naszą pasję do ochrony środowiska.

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami

  • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

  • Negocjowanie warunków umów handlowych i prowadzenie rozmów handlowych

  • Monitorowanie wyników sprzedażowych i raportowanie wyników

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie w celu zapewnienia satysfakcji klienta

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla klientów

  • Doskonalenie umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Praca na inwestycjach

  • Doświadczenie w branży budowlane

  • Umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy

  • Możliwość udziału w ekscytującym projekcie ekologicznym

  • Możliwość rozwoju kompetencji w obszarze dachów zielonych

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym środowisku

  • Elastyczne warunki współpracy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 918924860