2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Mazowieckie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Warszawa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Wawer
Dodane 15 kwietnia 2024

Key account manager

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie projektami dla naszych klientów. Oferujemy usługi IT na rynku od ponad dziesięciu lat i dzięki naszemu wszechstronnemu podejściu dynamicznie rozwijamy się w branży e-commerce. Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania Sellingo i Sellasist dla sprzedawców i sklepów internetowych. Nasza oferta obejmuje spersonalizowane wdrożenia, profesjonalne projekty graficzne oraz skuteczne pozycjonowanie. Szukamy odpowiedzialnej osoby, która zaopiekuje się klientami, takimi jak E.Leclerc, Venezia, Atlantic czy Nature’s Sunshine, dla których świadczymy indywidualne usługi. Nasz Key Account Manager będzie odpowiedzialny za budowanie trwałych relacji z kluczowymi klientami oraz planowanie, realizację i monitorowanie postępów projektów, które dla nich realizujemy w ciągu każdego miesiąca.

Obowiązki:

  • Planowanie, koordynacja i kontrola wszystkich aspektów projektów.

  • Zarządzanie zespołem projektowym, zapewnienie efektywnej komunikacji i motywacji.

  • Prowadzenie kilku projektów jednocześnie, monitorowanie postępów i identyfikacja potencjalnych ryzyk.

  • Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji mających na celu osiągnięcie celów projektowych.

  • Zapewnienie terminowego dostarczenia produktów.

  • Budowanie trwałych relacji z klientami i utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta.

  • Zrozumienie potrzeb i oczekiwań klientów oraz proponowanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań, biorąc pod uwagę możliwości zespołu.

  • Negocjowanie umów handlowych i warunków współpracy.

  • Raportowanie wyników działań oraz rozliczeń za nadprogramowe działania.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość branży e-commerce.

  • Znajomość podstawowych pojęć z zakresu IT i nowych technologii.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne.

  • Wysoka kultura osobista, cierpliwość w pracy z klientem B2B.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji.

  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (JIRA, nasz autorski CRM).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz system premiowy.

  • Hybrydowy tryb pracy (nasze biuro mieści się przy ul. Trawiastej 58.

  • Pakiet medyczny, kartę Multisport, owocowe wtorki.

  • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie młodych osób z dużym doświadczeniem w branży e-commerce.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz luźną, przyjazną atmosferę.

  • Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i projektów.

  • Eventy integracyjne (kręgle, planszówki, spotkania świąteczne).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 911950304