2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Key Account Manager
  5. Key Account Manager - Łódzkie
  6. Key Account Manager - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 12 czerwca 2024

Key Account Manager

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Kontraktacja

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych w ramach wyznaczonych przez Spółkę priorytetów

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów w języku polskim i angielskim

  • Odpowiedzialność za pełny proces sprzedaży i doradztwo dla Klientów

  • Nadzór nad procesem ofertowania i prowadzenie negocjacji

  • Analizowanie oraz przygotowanie nowych umów i kontraktów

  • Analiza konkurencji oraz analiza inwestycji dla planowanych przyszłych projektów

  • Koordynacja procesu wprowadzania zmian projektowych

Nasze wymagania

  • Operatywność i dynamizm w działaniu

  • Wykształcenie techniczne – preferowane

  • Opcjonalnie zdolność do myślenia technicznego i rozumienie procesów budowlanych w środowisku międzynarodowym i korporacyjnym

  • Praktyczna znajomość procesów inwestycyjnych w zakresie przepływów finansowych

  • Umiejętności poparte sukcesami

  • Doświadczenie pracy w Irlandii, Niemczech lub UK mile widziane

  • Standardy etyczne oraz wysoka kultura osobista odpowiadające aktualnym standardom w biznesie korporacyjnym

  • Umiejętność budowania relacji opartych na zaufaniu

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność adaptacji i szybkiego uczenia się

  • Prawo jazdy kat. B

  • Język angielski - wysokie zdolności

  • Język niemiecki - mile widziany

To oferujemy

  • Wynagrodzenie stałe zależne od wybranej formy współpracy: Umowa/B2B

  • Bardzo atrakcyjny system premiowy połączony i uzależniony od wyników pracy

  • Praca w doświadczonym zespole specjalistów

  • Udział w projektach międzynarodowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych: samochód służbowy, laptop, telefon

O nas

Larget to prężnie rozwijająca się firma wspierająca budowy obiektów Data Centre w Europie.

W ciągu 2 lat Spółka wykonała zadania specjalistyczne na 7 obiektach infrastruktury krytycznej wspierając Generalnych Wykonawców we wszystkich możliwych obszarach CSA.

Równolegle realizujemy zadania jako General Contractor w formule Design and Build z wykorzystaniem technologii BIM dla międzynarodowych partnerów.Suma dotychczasowego doświadczenia zespołu, znajomość branży i wyjątkowa mobilność przyczyniły się do stałego zwiększania portfolio klientów, a tym samym do powiększenia skali działalności firmy poza obszar Data Centre.

Larget dysponuje zapleczem produkcyjnym w postaci dwóch certyfikowanych zakładów wytwarzających konstrukcje stalowe główne oraz konstrukcje stalowe architektoniczne ze wszystkich rodzajów stali.

Fundamentem i najwyższą wartością każdego projektu jest zespół, dla którego tworzymy optymalną atmosferę pracy.

Działamy świadomie z szacunkiem dla każdego zadania w przekonaniu, że mamy sprawdzony team ekspertów, własnych wykwalifikowanych pracowników, partnerów i podwykonawców, posiadających know-how i doświadczenie, które możemy zaoferować naszym klientom, a tym samym zagwarantować terminowość, wysoką jakość realizowanych obiektów oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, usprawniamy procesy, aby w optymalny sposób wykorzystywać zasoby.

Wierzymy, że postęp biznesu jest możliwy jedynie w poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.

Safety first - wyraża gotowość Larget do wdrażania najwyższych standardów bezpieczeństwa przy pracy.

Yes we can - wyraża naszą kreatywność i gotowość do podejmowania wyzwań.

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 920065167