2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Puszczykowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Kelnerki, kelnerzy

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Puszczykowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Restauracja Lokomotywa poszukuje kelnerek i kelnerów.

Doświadczenie mile widziane ale ważniejsza dla nas jest pasja i zaangażowanie.

Możliwa praca także w niepełnym wymiarze godzin

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień

  • Przygotowywanie napojów i koktajli

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Serwowanie zamówień do stolików

  • Rozliczanie klientów

Wymagania:

  • Dobre maniery i kultura osobista

  • Posiadanie ważnej książeczki sanepidu

  • Odpowiedzialność i pracowitość

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi baru

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Chęć nauki i rozwoju

Oferujemy:

  • umowa o pracę po okresie próbnym,

  • elastyczne godziny pracy,

  • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie

  • praca możliwa także w niepełnym wymiarze godzin, dorywczo

Lokalizacja

Puszczykowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Puszczykowo
ID: 914002670