2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 25 kwietnia 2024

Kelnerka Wrocław nocki

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Witam! Nasza firma to międzynarodowa sieć barów (ponad 60 lokali na świecie). Od 2003 roku pracujemy każdego dnia i dostarczamy naszym Gościom wiele pozytywnych emocji.

Jesteśmy gwarancją stabilnej pracy, wysokich zarobków i możliwości kariery. W tym momencie szukamy kelnera/ki do naszego zespołu.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Przedstawienie menu i doradzanie klientom ;

  • Obsługa gości zgodnie ze standardami firmy;

  • Utrzymywanie czystość baru i sali.

Twoim atutem będzie:

  • Odpowiedzialność, życzliwość, pracowitość, punktualność.

  • Obecność książeczki zdrowia lub możliwość jej wykonania.

Oferujemy Ci:

  • Grafik pracy 2/2 lub 3/3, od 20:00 do 06:00.

  • Wynagrodzenie za zmianę 230 zł + napiwek + premia.

  • Płatny staż.

  • Stały rozwój zawodowy, udział w różnych konkursach, mega zgrany i przyjazny zespół

Привет! Наша компания - международная сеть баров (более 60 заведений в мире). С 2003 года мы мы работаем каждый день и дарим нашим гостям массу положительных эмоций.

Мы - гарантия стабильной работы, высокого заработка и возможности карьерного роста. Сейчас нам требуется официант – дружелюбный и гостеприимный сотрудник.

В твои задачи будет входить:

  • Знать меню и  быстро в нем ориентироваться;

  • Обслуживать гостей согласно стандартов компании;

  • Соблюдать и поддерживать чистоту в баре.

Твоим преимуществом будут:

  • Ответственность, дружелюбие, коммуникабельность, исполнительность, пунктуальность.

  • Наличие санитарной книжки или возможность ее сделать.

Мы предлагаем тебе:

  • Удобный график работы 2/2 или 3/3 , с 21:00 до 07:00.

  • Оплата: оклад за смену 230 + чаевые.

  • Оплачиваемая стажировка.

  • Постоянное повышение квалификации, участие в различных конкурсах сети, реальная возможность карьерного роста.

Zobacz kandydatów

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909436674