2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Bytom
Dodane 03 kwietnia 2024

Kelnerka w restauracji Caffe Horst od 4000 zł na rękę

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas.

Restauracja Caffe Horst od 25 lat funkcjonuje na kulinarnej mapie Śląska.

Naszych klientów gościmy w klimatycznych wnętrzach, latem w pięknym ogrodzie serwując tradycyjne potrawy kuchni śląskiej i nie tylko.

W związku z rozwojem naszej restauracji poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu.

Stanowisko: Kelnerka/kelner

Wymiar pracy: Etat

Umowa o pracę. Praca zmianowa

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej restauracji z tradycją,

  • Pełne wsparcie przy wdrożeniu,

  • Pracę w stabilnym zespole,

  • Rodzinną atmosferę,

  • Odzież reprezentacyjną

  • Posiłki i napoje w godzinach pracy.

Zakres obowiązków:

- Obsługa klientów naszej restauracji: przyjmowanie zamówień, podawanie dań, rozliczanie stolików, rekomendowanie dań oraz napojów.

- Obsługa przyjęć okolicznościowych,

- Obsługa baru,

- Sprzątanie stołów po przyjęciu oraz ich ponowne nakrywanie,

- Przygotowanie sztućców, szkła i naczyń.

Oczekujemy:

- Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta,

- Łatwości w kontakcie z klientem,

- Lojalności i punktualność,

- Wysokiej kultury oraz higieny osobistej,

- Chęci do pracy i gotowości do uczenia się,

- Umiejętności pracy pod presją czasu,

- Umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w gastronomii na dowolnym stanowisku.

  • Znajomość gwary śląskiej.

Pamiętaj, że praca w restauracji wymaga również dyspozycyjności w weekendy i święta. Weź to pod uwagę zanim wyślesz aplikację. Restauracja czynna jest do 21:00, za wyjątkiem przyjęć okolicznościowych. Praca dwuzmianowa.

Jeśli to oferta dla Ciebie i chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Rozmowa kwalifikacyjna może częściowo odbyć się w języku angielskim.

By aplikować prosimy o załączenie CV ze zdjęciem.

W CV prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909322365