2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Dąbki
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelnerka w Ośrodku Wczasowym nad morzem - bufet

Wynagrodzenie

26 - 27 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dąbki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ośrodek Wczasowy Maria w malowniczej miejscowości Dąbki poszukuje energicznej i uśmiechniętej osoby na stanowisko Kelnerki.

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, pracę w dynamicznym środowisku oraz chcesz spędzić sezon pracując nad morzem, ta oferta jest dla Ciebie!

Okres zatrudnienia: od 5 maja do 22 października.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości w trakcie trzech posiłków dziennie w formie bufetu (śniadanie, obiad, kolacja).

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi oraz utrzymanie czystości w miejscu pracy.

  • Przygotowanie sali do posiłku oraz sprzątnięcie po posiłkach.

  • Współpraca z kuchnią oraz innymi działami ośrodka.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres sezonowy.

  • Wynagrzodzenie 21 zł/h netto (na rękę).

  • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia (bez dodatkowych opłat).

  • Pracę w przyjaznym zespole i pięknej lokalizacji nad Bałtykiem.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do gości oraz współpracowników.

  • Dyspozycyjność w okresie od 5 maja do 22 października.

  • Książeczka sanepidowska

Jeśli jesteś zainteresowana, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny.

Możliwość pracy rotacyjnej z pokojową.

Dołącz do naszego zespołu i ciesz się niezapomnianym sezonem pracy w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski! Czekamy na Twoją aplikację!

Lokalizacja

Dąbki,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dąbki
ID: 912652590