2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Opolskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Lubrza
Dodane 09 maja 2024

Kelnerka w lokalu "Olimpijski Talerz" Galeria Premium Park Lubrza

Wynagrodzenie

4 000 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Olimpijski Talerz poszukuje dynamicznej i energicznej osoby na stanowisko sprzedawcy, która dołączy do naszego zespołu obsługi klienta.

Obowiązki:

  • Obsługa gości zgodnie z wysokimi standardami serwisu

  • Zapewnienie szybkiego i sprawnego obsługiwania zamówień

  • Zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do pracy z ludźmi

  • Gotowość do pracy w godzinach wieczornych i weekendów

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku pracy

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • Rabaty dla pracowników

Jeśli masz pasję do obsługi klienta, lubisz pracować w zespole i chcesz dołączyć do naszego Olimpijskiego Talerza

- dostarcz cv osobiście do naszej lokalizacji

-zadzwoń 50571677

Olimpijski talerz to miejsce, w którym liczy się profesjonalizm, atmosfera i wspólna pasja do dobrej zabawy. Dołącz do nas i bądź częścią naszego zespołu!

Lokalizacja

Lubrza,

Opolskie

Opolskie, Lubrza
ID: 917174027