2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelnerka / Barmanka. Od zaraz!

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo powstały lokal w centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko kelnerki.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś otwartą i komunikatywną osobą, dołącz do naszego młodego i dynamicznego zespołu !

Obowiązki :

Witanie gości i zapraszanie do stolików.

Obsługa gości w lokalu, w tym przyjmowanie zamówień i serwowanie napojów.

Przygotowywanie stołów przed przyjęciem gości i utrzymanie ich w czystości przez cały wieczór.

Współpracę z całym zespołem.

Wymagania ?

Angielski na poziomie komunikatywnym.

Umiejętność pracy w zespole.

Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Pozytywne nastawienie i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy :

Atrakcyjne wynagrodzenie ( tygodniówki).

Terminowe wypłaty ( 4000-8000 tys. ).

Płatny okres szkoleniowy.

Dyspozycyjność min. 3 noce w tygodniu.

Nie czekaj, aplikuj do nas. Ta praca może być właśnie dla Ciebie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 915242395