2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Mokotów
Dodane 08 kwietnia 2024

Kelnerka lub kelner do Pakczoj Bistro na Mokotowie

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Czesc, w zwiazku z rozwojem naszego bistro, szukamy kolejnej osoby do ekipy.

Szukamy pozytywnie nastawionej osoby o wysokiej kulturze osobistej.

Serwujemy glownie udon i ramen. dosyc prosta i krotka karta.

Posilek pracowniczy oczywiscie do wyboru z karty :)

Zapraszam do kontaktu, praca od zaraz.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta i przyjmowanie zamówień

  • Praca na stanowisku kelnera i obsługa bsali i ogrodka

  • przygotowywanie prostych napojów

  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

  • Serwowanie zamówień do stolików

  • Rozliczanie klientów

Wymagania:

  • Podstawowe umiejętności matematyczne

  • Dobre maniery i kultura osobista

  • bardzo dobra znajomosc jezyka Polskiejo, Podstawowa znajomość języka angielskiego,

  • Posiadanie ważnej książeczki sanepidu

  • Odpowiedzialność i pracowitość

  • Podstawowa wiedza z zakresu obsługi baru

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Chęć nauki i rozwoju

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 910308749