2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Zatrudnimy pracownika na stanowisku Kelner / Stare Miasto Lublin

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy osób na stanowisko Kelner(ki) w wymiarze zarówno pełnego jak i niepełnego etatu. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Lokal znajduje się przy ulicy Grodzkiej na Starym Mieście.

Co oferujemy:

  • pewne i stałe zatrudnienie

  • dobrą atmosferę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa gości i serwowanie

  • obsługa sali i wybranych urządzeń - jak np. ekspres do kawy, terminal

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu

  • dbanie o czystość i estetykę restauracji

Wymagamy doświadczenia na opisanym stanowisku, zaangażowania i wiedzy o gastronomii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 725689335