2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Kelnerka / Kelner - ŻYWIOŁY Bread&Bistro (Śródmieście lub Saska Kępa)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wyjątkowe miejsca tworzą wyjątkowi ludzie. Wyjątkowi ludzie tworzą wyjątkowe zespoły.

Jesteśmy rodzinną firmą z niemal 100-letnią historią. Kochamy tradycję i tworzymy przyszłość. Cenimy proste składniki i odważnie je rozwijamy. Łączymy żywioły, by stworzyć wyjątkowe miejsce pełne pasji i smaku, a nasze doświadczenie w produkcji pieczywa poszerzamy obecnie o bezpośrednią sprzedaż i nowy kulinarny przystanek na mapie Warszawy.

Jeśli podzielasz naszą pasję, chcesz współtworzyć nieprzeciętne miejsce, w którym liczy się jakość i dbałość o klientów – dołącz do nas!

Do naszego zespołu w restauracjach ŻYWIOŁY przy ul. Chmielnej lub przy ul. Francuskiej poszukujemy obecnie KELNERÓW/KI

Zadania na tym stanowisku:

  • sprzedaż / obsługa gości a'la carte

  • obsługa imprez zorganizowanych

  • bardzo dobra znajomość menu

  • utrzymywanie porządku na sali

  • dbanie o odpowiedni wygląd serwowanych potraw i wizerunek restauracji.

Szukamy osób, które cechuje:

  • komunikatywność i umiejętność zjednania sobie ludzi

  • miłe usposobienie

  • zaangażowanie w pracę i punktualność

  • znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność do pracy na 2 lub 3 zmiany (restauracja czynna w godzinach 08.00-22.00/24.00)

  • badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich wykonania

Ze swojej strony zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie

  • wynagrodzenie zawsze w terminie: stawka godzinowa + napiwki, premie, konkursy

  • wsparcie we wdrożeniu do pracy

  • elastyczny grafik

  • rabaty pracownicze

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie

Jeżeli czujesz, że ta praca może być Twoim żywiołem- nie czekaj ! Wyślij CV  : )

 Przesłanie do NOWEL Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez NOWEL Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 856143448