2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Wielkopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Przygodzice
Dodane 18 kwietnia 2024

Kelnerka/kelner/sprzedawca

Lokalizacja

Przygodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy rzutkiej, przyjaznej i sumiennej osoby na stanowisko kelner/sprzedawca, która pomoże nam w zbliżającym się sezonie letnim wyśrubować jeszcze wyższy standard obsługi naszej gastronomii. Szukamy osoby kompetentnej i życzliwej. Czekamy na poważne oferty osób z doświadczenie. Dołącz do naszego zespołu.

Miejsce wykonywania pracy: Kompleks Górecznik w Antoninie

Górecznik leży przy starej drodze krajowej numer 11, zaledwie 2 minuty drogi od zjazdu z Obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego. W menu Karczmy oraz punktów gastronomicznych zlokalizowanych na terenie kompleksu znajdziemy zarówno dania z ryb słodkowodnych, jak i morskich. Serwowane są też pyszne lody rzemieślnicze, kawę oraz desery. Produkujemy własne naleśniki, z których słyniemy od lat.

Opis stanowiska:

  • profesjonalna i życzliwa obsługa gości zgodna z przyjętymi standardami;

  • obsługa systemów POS i urządzeń fiskalnych;

  • obsługa systemów rezerwacyjnych;

  • efektywna współpraca z innymi działami;

  • przygotowywanie podstawowych prostych dań typu gofry, desery lodowe, zestawy kawowe, drinki;

  • dbanie o porządek w miejscu pracy oraz miejscach ogólnodostępnych;

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie kelnera (minimum 1 rok);

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym;

  • mile widziana komunikatywna znajomość drugiego języka obcego niemieckiego lub francuskiego;

  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy;

  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy;

  • dyspozycyjność;

  • wysoka kultura osobista, obowiązkowość, bardzo dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie;

  • praca w nowoczesnym obiekcie;

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności zawodowych w trakcie szkoleń itp.

Lokalizacja

Przygodzice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przygodzice
ID: 888078858