2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Warmińsko-mazurskie
  6. Kelner, barman, barista - Galiny
Dodane 02 maja 2024

Kelnerka/Kelner poszukiwani:)

Lokalizacja

Galiny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Hotel na Warmii zaprasza do swojego zespołu osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem!

Pałac i Folwark Galiny

Z radością powita na swoim pokładzie doświadczonego KELNERA/KELNERKĘ

Opis stanowiska:

*  Odpowiedzialność za bezpośrednią i profesjonalną obsługę gości

* Tworzenie w restauracji przyjaznej atmosfery

* Zachowanie odpowiednich standardów i procedur

* Dbanie o dodatkową sprzedaż

Czego oczekujemy od Ciebie:

*  Dużego uśmiechu i wysokiej kultury osobistej

*  Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

*  Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy w zamian:

*  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie

*  Okres wdrożeniowy, który pozwoli poznać Ci nasz obiekt i to jak pracujemy

*  Zniżki w restauracji i szkole jazdy konnej

*  Obiad pracowniczy i pyszną kawę na początek dnia!

Aplikuj, pochwal się swoją wiedzą i doświadczeniem, poznaj szczegóły współpracy i zostań częścią naszego zespołu!

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (dalej RODO) informujemy, iż:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Bell Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krzysztof Pałyska z siedzibą w Józefowie (05-410), ul. Graniczna 79G, wpisane do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, o numerze NIP 53*****887, REGON 002054098.

Państwa dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, którą Państwo wyraziliście wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i  nie podanie ich nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrazili Państwo zgodę) do innego administratora danych. Macie Państwo, także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej cofnięciem.

Państwa dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji, a gdy wyrazili Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy.

Do Państwa danych osobowych mogą mieć dostęp dostawcy usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcy systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcy usług IT takich jak hosting oraz dostawcy systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Państwa danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możecie Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.

W każdym czasie możecie Państwo cofnąć zgodę, kontaktując się pod adresem firmy.

Lokalizacja

Galiny,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Galiny
ID: 862277766