2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Małopolskie
  6. Kelner, barman, barista - Kraków
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 20 maja 2024

Kelnerka/Kelner - Leonardo Boutique Hotel Kraków City Center

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Leonardo Hotels jest otwartym na przyszłość, bezpiecznym pracodawcą, poszukującym różnorodnych osobowości! Działamy zgodnie z naszym mottem BE YOURSELF.

Konformizm, rygorystyczne przepisy i sztywne zasady są u nas od dawna historią. Dla nas liczy się Twoja osobowość. Nikt nie musi dla nas zakładać maski ani zmieniać - po prostu bądź sobą. W naszym barwnym i nieco zwariowanym zespole - Rodzinie Leonardo - Twoja motywacja, Twoja opinia i Twoje pomysły są zawsze mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa śniadań, uzupełnianie bufetu, sprzątanie sali

  • Przyjmowanie zamówień, serwowanie dań oraz napojów dla gości restauracji w godzinach popołudniowych,

  • Profesjonalna obsługa gości zapewniająca wysoką jakość świadczonych usług, zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • Dbanie o czystość restauracji

OCZEKIWANIA:

·         Pozytywne usposobienie i proaktywna postawa

·         Gościnność i uśmiech

·         Wysoka kultura osobista oraz estetyka pracy

·         Dokładność i dobra organizacja pracy

·         Odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji

·         Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

·         Dyspozycyjność

·         Umiejętność pracy w zespole

·         Gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

·         Znajomość języka polskiego umożliwiająca swobodną konwersację

·         Doświadczenie w pracy w hotelu 4* lub 5* mile widziane

·         Orzeczenie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

OFERUJEMY:

  • Posiłki na preferencyjnych warunkach finansowych

  • Zniżki na produkty (nocleg, oferta restauracyjna) Grupy Hotelowej Fattal

  • Wyjątkową lokalizację w sercu Krakowa

  • Szkolenia i programy rozwojowe w naszej Akademii Leonardo

  • Paczki świąteczne

  • Program poleceń pracowniczych

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919577774