2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Dębki
Dodane 29 kwietnia 2024

Kelnerka / Kelner / Barman/ka w Dębkach, zapewniamy zakwaterowanie

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dębki

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy:

Kelnerka / Kelner - doświadczenie mile widziane

Barman / Barmanka - doświadczenie mile widziane

do restauracji Pan Kurczak w Dębkach.

Restauracja jest znana i lubiana, więc żeby zachować jej dotychczasowy charakter, liczymy na osoby otwarte na świeże pomysły, szanujące współpracowników, spajające ekipę i motywujące do przezwyciężania nowych zadań. Pragniemy, aby w naszej restauracji panowała harmonia i radość, a każdy dzień w pracy był świetną przygodą w gronie ludzi, którzy kochają dobrą kuchnię i chcą za jej pomocą uszczęśliwiać naszych gości.

Wymagania:

mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku

Zapewniamy:

• Wysokie zarobki od 5000 do 9000 brutto + napiwki

• Umowa zlecenie / o dzieło / samozatrudnienie

• Wyżywienie (Obiadokolacja)

• Zakwaterowanie w Dębkach (typu hostel)

Zakres obowiązków:

• koordynowanie pracy na powierzonym stanowisku

• nadzór nad jakością serwisu

• dbanie o higienę miejsca pracy

Lokal działa od 27 lat, chętnie podejmiemy współpracę z osobami twórczymi, które wniosą świeży powiew do naszego lokalu. Oferujemy pełne zaplecze gastronomiczne.

Obowiązkowa znajomość języka polskiego, dyspozycyjność

CV wraz ze zdjęciem prosimy składać na portalu

Lokalizacja

Dębki,

Pomorskie

Pomorskie, Dębki
ID: 911854833