2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Sopot
  7. Kelner, barman, barista - Centrum
Dodane 01 maja 2024

Kelnerka, Kelner, barista

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

KELNER / KELNERKA/BARISTA

Nowo powstająca restauracja przy plaży w Sopocie, zatrudni Kelnera/Kelnerkę/Baristę z doświadczeniem.

Twój zakres obowiązków

·        profesjonalna obsługa kelnerska w restauracji

·        przestrzeganie zasad, procedur oraz standardów obsługi obowiązujących w restauracji

·        posiadanie i poszerzanie wiedzy na temat produktów dostępnych w sprzedaży - menu, karty win oraz alkoholi

·        obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, System GoPos

·        praca również w porze nocnej

Nasze wymagania

·        doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

·        zdolność do pracy pod presją czasu

·        umiejętność współpracy z kolegami w ramach zespołu

·        umiejętność skupienia uwagi na potrzebach gości

·        znajomość komunikatywna języka angielskiego

·        aktualne badania sanitarne

OFERUJEMY:

·        pracę w wyjątkowej lokalizacji i stabilnej firmie

·        kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

·        aktywny udział w kreowaniu marki

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 908578345