2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Kelnerka/ Kelner

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nobu, to najbardziej ceniona japońska restauracja na świecie, słynąca z innowacyjnego podejścia do kuchni Kraju Kwitnącej Wiśni, jednocześnie wprowadzająca do niej południowo-amerykańskie smaki. Goście Nobu Warsaw będą mogli delektować się popisowymi daniami restauracji Nobu, takimi jak czarny dorsz z miso i seriola z papryczką jalapeño. Spróbują także zaskakujących kulinarnych kreacji, zainspirowanych polską tradycją, do których powstania wykorzystujemy lokalne składniki. A wszystko to serwujemy w stylowej, nowoczesnej sali restauracyjnej, w dwóch prywatnych salach jadalnych oraz przy ekskluzywnym stole, jakim jest Chef's Table

Główne obowiązki:

obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji Nobu;

dbanie o czystość na stanowisku pracy;

budowanie dobrych relacji z gośćmi;

bliska współpraca z pracownikami kuchni;

Oczekujemy:

znajomości języka angielskiego na poziome komunikatywnym;

gotowości do pracy zmianowej;

dobrej organizacji pracy;

swobody w nawiązywaniu kontaktów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 699685804