2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Opolskie
  6. Kelner, barman, barista - Walce
Dodane 29 maja 2024

Kelnerka Bianco Pizzeria & Restauracja w Walcach

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Walce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

BIANCO PIZZERIA & RESTAURACJA W WALCACH

Zatrudni osobę do pracy na barze oraz jako osoba prowadząca przy organizacji imprez okolicznościowych.

Jesteśmy rozwijającą się restauracją. Na co dzień można zjeść u nas m.in. pizzę, sałatki i makarony. W weekendy i święta organizujemy także imprezy okolicznościowe. Jeśli nie boisz się wyzwań tak jak my, zapraszamy do współpracy.

WYMAGANIA

  • Kreatywność i chęć do pracy

  • Pozytywne nastawienie do pracy i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

ZADANIA

  • Bieżąca obsługa gości w restauracji

  • Dbanie o estetykę lokalu na różnego rodzaju wydarzenia i imprezy okolicznościowe

  • Organizacja pracy własnej oraz zespołu m.in. Tworzenie grafików pracy

  • Dbanie o czystości miejsca pracy

  • Aktywne prowadzenie profili społecznościowych restauracji

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, lub innej jeżeli taki będzie Państwa wybór

  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu Państwa umiejętności. Premie uznaniowe za realizację dużych przedsięwzięć

  • posiłek pracowniczy

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu OLX lub o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Walce,

Opolskie

Opolskie, Walce
ID: 920095878