2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Zaborów
Dodane 22 kwietnia 2024

Kelnera/Kelnerki

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zaborów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Karczma Zaborów mieszcząca się w miejscowości Zaborów gm. Leszno (ok15km od Bemowa) poszukuje osób na stanowisko Kelner/Kelnerka.

Praca w trybie zmianowym,

Elastyczny grafik

Wypłata do ustalenia (codziennie, tygodniowo, miesięcznie)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa gości w restauracji

  • Przyjmowanie zamówień od klientów

  • Serwowanie potraw i napojów

  • Udzielanie informacji o menu oraz dostępnych posiłkach

  • Sprzątanie stołów i dbanie o czystość w sali restauracyjnej

  • Pielęgnowanie relacji z klientami

  • Obsługa kasy i wystawianie rachunków

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • Umiejętności obsługi gości z uśmiechem na twarzy

  • Znajomości podstawowych zasad etykiety kelnerskiej

  • Sprawności fizycznej i wytrzymałości na długie stanie w miejscu

  • Umiejętności pracy w zespole oraz skutecznej komunikacji z innymi pracownikami

  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym, włącznie z weekendami

  • Dyspozycyjności oraz punktualności

Lokalizacja

Zaborów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zaborów
ID: 913677192