2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Dolnośląskie
  6. Kelner, barman, barista - Wrocław
  7. Kelner, barman, barista - Stare Miasto
Dodane 23 maja 2024

Kelner zmiany porannej ( K/M ) - Hotel Monopol Wroclaw

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Hotel Monopol 5* poszukuje osób do pracy na stanowisku Kelner (K/M) w Restauracji Restauracji Monopol / Acqaurio / SkyBar

Opis stanowiska:

- obsługa Gości podczas serwisu z wyznaczonymi standardami

- obsługa Gości na tarasach letnich

- praca z szerokim asortymentem alkoholi

Wymagania:

- biegły język polski

- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- wysoka kultura osobista

- dyspozycyjność

- dokładność, sumienność i odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole

- aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

- praca w prestiżowym miejscu

- umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz firmy

- szkolenia z zakresu serwisu, win oraz mocnych alkoholi

- elastyczne godziny pracy / system zmianowy

- kartę Multisport

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 757808268